Iowa State University

Ames, Iowa

Fall 2020

Iowa

Andrew — Kobe M. Riedel-Olinger

Asbury — Vanessa A. Beringer, Emma A. Deshazier, Katherine I. Engelken, Mark E. Flynn, Abigail G. Meehan, Hanna E. Oberbroeckling, Adam J. Riffel, Lucas C. Topping, Anthony M. Ward and Tristen J. White

Bellevue — Gwenyth T. Davis, Kyle W. Guenther, Garret A. Krieg, Sally A. Paulsen, Theron H. Reiter and Averie E. Sieverding

Bernard — Marcella J. Bruns, Benjamin J. Niklasen, Matthew R. Pfab and Michael A. Pfab

Cascade — Rachel I. Crowley, Michael F. Gehl, Madison A. Kelchen, Marie E. Knepper, Marty J. Knepper, Jordan E. Simon and Rebecca E. Trumm

Colesburg — Isaac J. Althoff

Dubuque — Rebecca Alvarenga, Michael C. Banwarth, Madeline A. Barbee, John M. Barton, Briton R. Bauerly, Tanner J. Berns, Alexandra E. Bohlin, Kathryn A. Burns, Taylor R. Butler, Adam R. Curtis, Laurel T. Curtiss, Madelyn D. Day, Anaileen E. Diller, Tobias J. Doffing, Chance P. Eipperle, Alivia N. Fergus, Morgan P. Foley, Hana M. Franck, Brenna E. Fransen, Emily C. Gehling, Nicholas Gerardy, Emma I. Gilles, Jacob D. Gockel, Breann M. Grant, John R. Hanley, Kaitlin E. Hansen, Brooke J. Harbaugh, Colton J. Heer, Caroline E. Hendron, German D. Hernandez, Richard Hernandez, Annie N. Hingtgen, Jasper Jansen, Zakiya D. Johnson, Skyler Kennedy, Thomas King, Charles N. Klapatauskas, Olivia C. Kruse, Peter J. Lockwood, Abbigail V. Markus, Nathan N. Markus, Leah F. Massman, Julia M. Meehan, Ivy Miller, Michael J. Miller, Joshua J. Montgomery, Nicholas P. Moran, Ellen M. Muir, Maksym Nakonechnyy, Lauren A. Neuhaus, Michael R. O’Brien, Michael J. Olk, Danielle A. Pape, Jessica Polley, Celine Rickels, Timothy E. Robertson, Allison M. Robinson, Abby M. Rossman, Emma G. Saddler, Hannah M. Schiesl, Kalie Sigman, Dion P. Simon, Ferdinand E. Spring, Melia J. Stackis, Jenna G. Sun, Sara J. Swift, Cassidy R. Swiggum, Brett M. Tigges, Sydney G. Timp, Ryan C. Turner, Jenna L. Veach, Nathan R. Wardle, Claire E. Wedewer, Christopher L. Werth, Avery L. Wickham, Jack P. Wilgenbusch, Millicent J. Wilgenbusch, Ellena R. Wolff, Hailey E. Zillig and Moriah L. Zimmerman

Durango — Austin C. Nebel

Dyersville — Alexis J. Banks, Cody A. Baumler, Logan M. Clemen, Taylor E. Fox, Abigail R. Gravel, John J. Gulick, Grant J. Hoeger, Abby R. Klostermann, Collin P. Knipper, Mya L. Krapfl, Devin J. Ludwig, Matthew G. Maiers, Connor J. McDermott, Kristi J. Mensen, Megan A. Pfohl, Aidan G. Pierce, Michael L. Roling, Kylie Steffensmeier, Olivia T. Thier, Morgan E. Vorwald, Adam T. Wessels, Shelby A. Westhoff and Elizabeth F. Wilhelm

Edgewood — Danielle M. Childers

Elkader — Anna C. Brondyke

Epworth — Jacob V. Burds, Mariah K. Burds, Claire A. Grebner, Alex M. Kauffmann, Brianna C. Kennedy, William A. Silich and Lilly A. Welsh

Farley — Carlie Boelk, Thomas E. Greenwood, Mariah M. Hoeger, Megan M. Hogan, Alisa L. Marin, Malerie J. Reitzler, Marcus D. Schneider, Avalon D. Seckinger and Avery C. Staker

Garnavillo — Levi J. Tuecke

Guttenberg — Isabelle P. Elwood, Jenna E. Errthum and Kevin J. Specht

Holy Cross — Emma S. Brimeyer, Nicole A. Clemen, Rebecca K. Decker, Adam J. Schmitt, Nicole L. Schmitt and Leah R. Wille

La Motte — Austin J. Sanders

Luxemburg — Chloe M. Ungs

Maquoketa — Abigail M. Diesing, Amy L. Till Eganhouse, Lauryn E. Eganhouse, Alyssa K. Hovey, Jocelyn A. Martin, Kaleigh E. Pauls, Marcus R. Prull and Cole A. Westphal

Miles — Arik J. Daniels, Taylor A. Flemming and Colton L. Holdgrafer

Monticello — Breanna E. Adams, Adam N. Barkema, Madelyn M. Barkema, Ana E. Fall, Gabriela Reis, Emily M. Schlarmann and Kaylee R. Stephen

New Vienna — Rachael A. Herbers, Abby M. Hoefler, Sean W. Kluesner, Monica R. Steffen and Jacob R. Vaughn

Peosta — Kaitlin M. Blosch, Drew M. Daly, Ashley M. Edmonds, Ryan D. Gasper, Becca K. Hoefer, Ian N. Hutchison, Jack A. Kolker, Michael J. Kraft, Katelyn M. Oftedal and

Jakob H. Winandy

Sherrill — Olivia N. Auderer, Elizabeth M. Grace, Hannah L. Kramer, Adam J. Mueller, Skyler M. Soppe and William M. Wehrspann

Worthington — Clara A. Botello, Kristi L. Bries, Rebecca A. Dunkel, Cody M. Goedken, Rachel A. Krapfl and Evan P. Schlarmann

Zwingle — Jonah W. Brehm

Illinois

East Dubuque — Abigail M. Almanza

Galena — Taylor E. Adrian, Shea M. Curran, Bryan K. Dellett, Joseph Dicklin, Nicholas T. Dicklin, and Olivia G. Kropp

Stockton — Kendra L. Scace

Wisconsin

Belmont — Lillian D. Smith

Boscobel — Casey Atkinson

Darlington — Cora Carpenter and Katie M. Leahy

Fennimore — Thomas Kenney

Hazel Green — Jace C. Kunkel

Lancaster — Morgan E. Debuhr and Nicole A. Wolf

Mineral Point — Boone A. Schmitz

Platteville — Nicholas P. Demaree